Dołącz do rywalizacji! Zapisz się na Bike Atelier MTB Maraton. Wybierz edycję, która Cię interesuje i walcz! Dzięki szybkiej rejestracji, zyskasz niższą opłatę startową.

Jak mogę się zapisać?
Rejestracja krok po kroku

INTERNETOWO

 • null

  Przejdź do systemu rejestracji

  Zapisując się internetowo przejdź do systemu zapisy.mktime.pl – załóż konto lub skorzystaj z istniejącego.

 • null

  Wybierz edycję maratonu i dystans

  Zdecyduj gdzie chcesz rozpocząć swoją tegoroczną przygodę z Bike Atelier MTB Maratonem. Wybierz imprezę i jedną z dostępnych form rywalizacji (np. dystanse PRO/HOBBY). Na podstawie podanych danych system automatycznie przydzieli Cię do kategorii wiekowej.

 • null

  Jedna czy kilka edycji?

  Możesz od razu zapisać się na kilka edycji wybierając opcję „Dołącz do cyklu”. Decydują się na pakiet startów – płacisz mniej. W każdej chwili można zmienić wybrane wydarzenia i przenieść płatność na inne edycje maratonu w sezonie 2020 (umożliwia to Twoje konto w systemie rejestracji).

 • null

  Pamiętaj o numerze startowym

  To element o którym powinien pamiętać każdy uczestnik. Numery startowe wykupujemy osobno, ponieważ obowiązują przez cały sezon. Dodaj numer do swojego zamówienia przed pierwszym startem.

 • null

  Opłać swój start

  Ostatnim krokiem rejestracji internetowej jest dokonanie płatności online za pośrednictwem Dotpay. Po prawidłowo wykonanej płatności, Twój status na liście zawodników powinien zmienić się na „opłacono”.

BIURO ZAWODÓW

 • null

  Odwiedź biuro zawodów

  Jeśli startujesz pierwszy raz pojaw się w biurze możliwie wcześnie – będziemy potrzebować Twoich danych do prawidłowej rejestracji.

 • null

  Wybierz dystans i opłać start

  Wybierz jedną z dostępnych form rywalizacji (np. dystanse PRO/HOBBY). W pierwszej kolejności udaj się do kasy i opłać start (płatność tylko gotówką), a następnie przejdź do stanowiska rejestracji. Tu otrzymasz do wypełnienia formularz zgłoszeniowy. Jeszcze chwila i znajdziesz się na liście zawodników.

 • null

  Pamiętaj o numerze startowym

  To element o którym powinien pamiętać każdy uczestnik. Numery startowe wykupujemy osobno, ponieważ obowiązują przez cały sezon. Opłać numer i odbierz go przy okazji pierwszego startu w tym roku.

 • null

  Startujesz kolejny raz w sezonie?

  Jeśli posiadasz pakiet startów i nie udało Ci się zarejestrować na daną edycję internetowo – podejdź do biura i poproś o zgłoszenie na wyścig. Jeśli nie jesteś opłacony / opłacona – odwiedź kasę i przejdź do punktu rejestracji, gdzie szybko zmienimy Twój status w systemie rejestracji i trafisz na listę startową.

Poznaj odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania

Mam kod płatniczy, jak go wykorzystać?

W systemie rejestracji należy przejść przez kolejne kroki zapisów na daną edycję maratonu. Na ekranie podsumowania pojawi się opcja wpisania KODU RABATOWEGO. Wpisz swój kod, którym opłacisz start (Uwaga! Numer startowy jest płatny osobno).

Czy mogę zamówić numer startowy z wysyłką?

Tak, taka opcja jest dostępna, ale tylko do 31 marca (koszt wysyłki – 10 złotych).

Zapomniałem/-am o rejestracji internetowej, czy mogę zgłosić się e-mailem?

Przed każdą edycją mamy mnóstwo pracy i mimo ogromnych chęci nie jesteśmy w stanie obsłużyć każdej takiej prośby. Dlatego do Twojej dyspozycji jest biuro zawodów, gdzie można zgłosić swój udział w danej edycji maratonu.

Startuję z dzieckiem na dystansie FAMILY, jak się zarejestrować?

W systemie rejestracji podaj dane dziecka oraz oznacz wymagane zgody. Na podstawie wieku przydzielimy dziecko do odpowiedniej kategorii wiekowej. Start opiekuna jest bezpłatny, jednak koniecznie odbierz w biurze zawodów oznaczenie „Opiekun” przypisane do zawodnika.

Czy mogę zgłosić internetowo dziecko do wyścigów KIDO?

Nie, rejestracja na wyścigi KIDO możliwa jest wyłącznie w biurze zawodów dziecięcych. To pozwala nam na kontrolę realnej frekwencji danego dnia oraz ewentualne korekty kategorii w których startują najmłodsi (tak aby uniknąć tłoku).

Zapisałem/-am się na wyścig, ale nie było mnie na starcie

Sytuacje losowe mogą przytrafić się każdemu. Jeśli wcześniej dasz nam znać, postaramy się przenieść opłatę na inna edycję. Jeśli zgłoszenie pojawi się już po maratonie, rozpatrujemy takie przypadki indywidualnie.

Czy otrzymam fakturę?

Jasne, wystawiamy faktury za start zawodników w ramach Bike Atelier MTB Maratonu. Należy jednak pamiętać, aby wskazać odpowiednie dane do faktury w systemie rejestracji (numer NIP to warunek konieczny)

Startuję z drużyną, co mogę zrobić?

Skorzystaj z pakietów drużynowych. Ich aktualne ceny znajdziesz w cenniku, a o zasadach rejestracji drużyn przeczytasz tuta: zgłoszenia drużynowe.

Nie wiem gdzie mój numer startowy, co zrobić?

Możesz wykupić nowy numer startowy. Najlepiej odwiedzić w tym celu biuro zawodów przed startem. Przypiszemy nowy numer do Twojego konta, tym samym wszystkie dotychczasowe wyniki zostaną przepisane na nowy numer.

Zawodnicy drużyny wpisali błędnie jej nazwę, co zrobić?

Napisz do nas na adres wyniki@bikeateliermaraton.pl. Wskaż właściwą nazwę drużyny oraz dołącz listę zawodników, którzy mają być do niej przypisani. Postaramy się możliwie szybko wprowadzić korektę.

Czy mogę wykupić kolejny pakiet startów?

Tak, jeśli Twój pakiet został wykorzystany w całości, można zdecydować się kolejny. Wystarczy wybrać właściwą opcję rejestrując się na najbliższą z imprez w której chcesz uczestniczyć.

Czy niewykorzystane starty z pakietu przechodzą na kolejny sezon?

Nie, dlatego postaraj się tak zaplanować liczbę zakupionych startów w sezonie aby wykorzystać je wszystkie. Nie realizujemy również zwrotów za niezrealizowane starty.

Mam problem z płatnością, co zrobić?

Napisz do nas na maraton@bikeateliermaraton.pl, sprawdzimy skąd taki problem. Najlepiej w wiadomości umieść swoje dane z numerem startowym i datą oraz godziną realizacji płatności.

Mam błędnie przypisaną drużynę, co zrobić?

Możesz poprawić swoje dane w panelu zawodnika na zapisy.mktime.pl, a jeśli to nie pomoże napisz do nas na wyniki@bikeateliermaraton.pl

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas lub zadzwoń, zrobimy co w naszej mocy aby pomóc Ci w rejestracji.