Skip to content Skip to footer

To już ten moment! Ruszamy z rejestracją w nowym sezonie 2022. Przed Wami 11 wydarzeń, podczas których nie zabraknie emocjonującej rywalizacji, ciekawych tras i jak zawsze – doskonałej atmosfery.

Co nowego w sezonie 2022?

  • Wracają pakiety indywidualne oraz drużynowe, co oznacza, że można będzie z wyprzedzeniem zaplanować sezon i kupić większą liczbę startów za niższą cenę.
  • Zapisy uruchamiamy na wszystkie edycje w sezonie, dzięki czemu nie będzie trzeba czekać na start rejestracji w poszczególnych lokalizacjach.
  • Do końca marca możecie zamawiać numery startowe z wysyłką (więcej informacji tutaj).
  • Podobnie jak w poprzednim sezonie na wszystkich edycjach planujemy cztery dystanse: PRO, HOBBY, MINI oraz FAMILY.

Pakiety indywidualne oraz drużynowe

Po przerwie wracamy (mamy nadzieję) do normalności, tym samym ponownie dostępne są pakiety startów. To szansa na zaoszczędzenie kilku złotówek, a jednocześnie dobra motywacja do pojawienia się na starcie.

W tym roku w ramach pakietów indywidualnych będą dostępne opcje 7, 9 oraz 11 startów.
Z kolei drużyny mogą wykupić pakiety zgodnie ze swoimi potrzebami, minimalne zamówienie to 40 osobostartów.

Zamów numer startowy z wysyłką

Startując w Bike Atelier MTB Maratonie – numer startowy jest obowiązkowym elementem pozwalającym na pomiar czasu i jednocześnie identyfikującym Was w klasyfikacji. Numery startowe nie są jednak częścią opłaty startowej, a możecie je zamówić osobno. Co ważne, obowiązują przez cały sezon, dzięki czemu w każdej kolejnej edycji korzystacie z tego samego numeru.

Numer startowy można bez problemu dodać do zamówienia w trakcie rejestracji elektronicznej lub zakupić w biurze zawodów.

W tym roku obowiązują nowe numery, dlatego warto pamiętać o tym istotnym elemencie. Tylko do końca marca można zamawiać numery z wysyłką (koszt: 12 zł indywidualnie oraz 25 zł zestaw numerów dla drużyny).