Wracamy w góry! Trasy maratonu w Jeleśni

Dokładnie 28 lipca wrócimy w góry. Tym razem start i meta zostaną zlokalizowane w Jeleśni. Ta miejscowość debiutuje w cyklu Bike Atelier MTB Maraton, ale zapewniamy będziecie wyjątkowo pozytywnie zaskoczeni potencjałem tego miejsca.

Zmiany w sektorach startowych

Po ostatnim maratonie Racibórz-Rafako powróciła dyskusja na temat sektorów startowych. Chcemy, aby udział w naszych imprezach był dla Was jak największą przyjemnością, dlatego podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu zmian w klasyfikacji sektorowej.

Maraton Racibórz-Rafako w lokalnych mediach

Ostatni Bike Atelier MTB Maraton Racibórz-Rafako nie umknął uwadze lokalnych mediów. Co piszą i mówią o nas w Raciborzu? Sprawdźcie! Możecie sięgnąć m.in. po obszerne galerie zdjęć.

Racibórz-Rafako: Wyniki

To był bardzo gorący maraton, temperatura i pogoda zrobiły swoje, ale trasa też Was nie oszczędzała. Prezentujemy wyniki Bike Atelier MTB Maratonu Racibórz-Rafako.

Wyścigi dziecięce KIDO w Raciborzu

Wakacje rozkręcają się na dobre, warto więc zadbać o aktywne formy spędzania wolnego czasu. Podczas Bike Atelier MTB Maratonu w Raciborzu nie zabraknie okazji do rywalizacji wśród najmłodszych.

Trasy maratonu Racibórz-Rafako

Do debiutu Raciborza w ramach Bike Atelier MTB Maratonu pozostało już niewiele czasu. Warto więc sprawdzić gdzie będziecie się ścigać.