Ankieta 2019: Dziękujemy za Wasze odpowiedzi

Jeszcze wspominamy zakończenie sezonu 2019 Bike Atelier MTB Maratonu, ale już czas myśleć o kolejnych wyzwaniach i przyszłorocznej rywalizacji. Jak zawsze pomaga nam w tym ankieta, którą wypełniacie.

Wyniki klasyfikacji generalnej 2019

Za nami uroczyste zakończenie sezonu 2019! Zobaczcie jak prezentują się wyniki klasyfikacji generalnej w poszczególnych kategoriach, a także w wydaniu drużynowym.

Częstochowa: Wyniki

To już ostatnie w tym sezonie spotkanie z Bike Atelier MTB Maratonem. Sprawdźcie wyniki rywalizacji.

Potrzebujesz wiedzy o sprzęcie? Wybierz się na szkolenie

Sezon powoli się kończy, a Wy jakie macie plany na jesień? Spider Suspensions zaprasza Was na szkolenia z szeroko pojętej mechaniki rowerowej i serwisu zawieszenia rowerowego. To propozycja skierowania zarówno dla całych teamów, jak i w opcjach indywidualnych.

Kielce: Wyniki

Finał sezonu widać już na horyzoncie… za nami kolejna z tegorocznych edycji maratonu, tym razem towarzysząca targom Kielce Bike-Expo. Sprawdźcie wyniki tej rywalizacji.

Sprawdź trasy maratonu w Częstochowie

Przed nami finał sezonu 2019! Szybko minęło i czas na podsumowania… nim jednak spotkamy się z Wami na uroczystej gali kończącej tegoroczne zmagania, trzeba jeszcze powalczyć na trasie maratonu w Częstochowie.

Przetestuj rowerek biegowy PUKY

Jak zachęcić najmłodszych do rowerowej przygody? Sprzęt zdecydowanie ma znaczenie! Podczas Bike Atelier MTB Maratonów w Kielcach oraz Częstochowie będziecie mogli testować rowerki biegowe Puky.

Wyścigi dziecięce KIDO w Kielcach

Podczas najbliższego Bike Atelier MTB Maratonu w Kielcach nie zabraknie rywalizacji najmłodszych. Jak zawsze zapraszamy Was do strefy dziecięcej i na wyścigi KIDO.

Trasy maratonu w Kielcach

Razem z Wami zwiedzamy kolejne części Polski. Tym razem spotkamy się w Kielcach, podczas największego rowerowego wydarzenia w naszym kraju i w tej części Europy, czyli KIelce Bike-Expo.