Poznajcie trasy maratonu w Częstochowie

Po kilku ciężkich maratonach czas na chwilę relaksu, co wcale nie oznacza, że trasy w Częstochowie i okolicy pozwolą Wam się nudzić. Rywalizacja z całą pewnością zapewni dużo frajdy.

Żarki, Niegowa, Janów: Wyniki

Prezentujemy wyniki piątek edycji Bike Atelier MTB Maratonu 2018, który odbył się na terenie trzech jurajskich miejscowości: Żarek, Niegowy i Janowa. Sprawdźcie rezultaty rywalizacji!

Żarki, Niegowa, Janów: Poznaj atrakcje okolicy

Trzy jurajskie miejscowości Żarki, Niegowa i Janów od lat dbają o fanów jazdy na rowerze. Dzięki ogromnej ilości ścieżek i szlaków rowerowych można tu spędzić nie tylko weekend. Co ważne, nie brakuje też wielu innych atrakcji, które warto poznać.

Upalne ściganie w Olkuszu

W czwartym wyścigu tego sezonu, który odbył się w Olkuszu, wystartowało ponad 1000 uczestników. Warunki były wyjątkowo gorące, co zafundowała nam pogoda, a swoje dołożyła też efektowna trasa na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Olkusz: Wyniki

Ponad 900 zawodników stanęło na starcie Bike Atelier MTB Maratonu w Olkuszu na dystansach PRO, HOBBY i FAMILY. Dołączyła do nich ponad setka dzieci. Sprawdźcie wyniki tej rywalizacji.