Sezon 2020: Zmiany na dystansie FAMILY

Nadchodzą kolejne zmiany związane z rywalizacją na dystansie FAMILY. W sezonie 2020 stawiamy na krótsze trasy i przesunięcia w kategoriach wiekowych.

Klasyfikacja górska czyli Puchar Beskidów MTB

W sezonie 2020 nie zabraknie typowo górskiej rywalizacji, dlatego przygotowaliśmy dodatkową klasyfikację, dla tych z Was, którzy postanowią podbić Beskidy! Puchar Beskidów MTB obejmie 6 maratonów.

Ankieta 2019: Dziękujemy za Wasze odpowiedzi

Jeszcze wspominamy zakończenie sezonu 2019 Bike Atelier MTB Maratonu, ale już czas myśleć o kolejnych wyzwaniach i przyszłorocznej rywalizacji. Jak zawsze pomaga nam w tym ankieta, którą wypełniacie.

Wyniki klasyfikacji generalnej 2019

Za nami uroczyste zakończenie sezonu 2019! Zobaczcie jak prezentują się wyniki klasyfikacji generalnej w poszczególnych kategoriach, a także w wydaniu drużynowym.

Odkryj Gminę Psary

Jeśli chcecie uciec od miejskiego zgiełku – koniecznie odwiedźcie Psary. Bliskość aglomeracji i malownicze tereny wokół powodują, że Psary stały się miejscem które mieszkańcy Śląska i Zagłębia coraz częściej wybierają jako swój nowy dom.

Jeleśnia idealnym miejscem na rower

Jeśli szukacie doskonałego punktu wypadowego na rower – gmina Jeleśnia może okazać się strzałem w dziesiątkę. Zróżnicowany teren, piękne widoki i infrastruktura rowerowa zachęcają do odwiedzenia tej okolicy, nie tylko w czasie Bike Atelier MTB Maratonu.