Kielce: Wyniki

Finał sezonu widać już na horyzoncie… za nami kolejna z tegorocznych edycji maratonu, tym razem towarzysząca targom Kielce Bike-Expo. Sprawdźcie wyniki tej rywalizacji.

Sprawdź trasy maratonu w Częstochowie

Przed nami finał sezonu 2019! Szybko minęło i czas na podsumowania… nim jednak spotkamy się z Wami na uroczystej gali kończącej tegoroczne zmagania, trzeba jeszcze powalczyć na trasie maratonu w Częstochowie.

Przetestuj rowerek biegowy PUKY

Jak zachęcić najmłodszych do rowerowej przygody? Sprzęt zdecydowanie ma znaczenie! Podczas Bike Atelier MTB Maratonów w Kielcach oraz Częstochowie będziecie mogli testować rowerki biegowe Puky.

Wyścigi dziecięce KIDO w Kielcach

Podczas najbliższego Bike Atelier MTB Maratonu w Kielcach nie zabraknie rywalizacji najmłodszych. Jak zawsze zapraszamy Was do strefy dziecięcej i na wyścigi KIDO.

Trasy maratonu w Kielcach

Razem z Wami zwiedzamy kolejne części Polski. Tym razem spotkamy się w Kielcach, podczas największego rowerowego wydarzenia w naszym kraju i w tej części Europy, czyli KIelce Bike-Expo.

Żywiec: Wyniki

To było upalne ściganie po szlakach w Beskidach. Bike Atelier MTB Maraton już za nami. Zobaczcie wyniki tej rywalizacji.

Akcesoria Asobu idealne nie tylko na rower

Marka Asobu to produkty nie tylko dla fanów rowerów, ale mogą również przydać się wracającym do szkoły uczniom. Dzisiaj polecamy Wam dwa produkty, na które szczególnie warto zwrócić uwagę.

Żywiec: Najważniejsze informacje dla startujących

Czas na ostatnie spotkanie z górami w sezonie 2019. W Żywcu gościmy już drugi raz. Jak będzie tym razem? Na pewno się nie zawiedziecie! Poznajcie najważniejsze informacje dla startujących w dziesiątej tegorocznej edycji maratonu.

Trasy maratonu w Żywcu

Na zakończenie wakacji czeka nas rywalizacja w Żywcu. To będzie kolejny w tym sezonie górski maraton.

Psary: Wyniki

Za nami kolejny Bike Atelier MTB Maraton w Psarach! Pogoda dopisała, a trasy jak zawsze nie pozwoliłu się nudzić. Prezentujemy wyniki tej rywalizacji.