Rejestracja na maraton w Rybniku

Wiemy, że długo czekaliście – my też (!), ale… chcieliśmy Wam przekazać jak najpełniejsze info i mieć jednocześnie pewność, że damy radę zrealizować kolejne maratony zgodnie z założeniami. Jak wiadomo pewności obecnie nie można mieć w żadnym z tematów, więc pozostaje trzymanie kciuków aby się udało :)

Ustroń 2020: Wyniki

Pierwszy w sezonie 2020 Bike Atelier MTB Maraton za nami! #ReSTART sezonu zdecydowanie można zaliczyć do udanych, choć oczywiście chętnie zobaczylibyśmy Was w pełnym składzie na starcie :) Trzymajcie kciuki za kolejne edycje!

Zasady bezpieczeństwa w Ustroniu

Podczas Bike Atelier MTB Maratonu w Ustroniu konieczne będzie stosowanie się zasad sanitarnych, które pozwolą nam na bezpieczną rywalizację. Liczymy na Wasz rozsądek i poważne potraktowanie przedstawionych wytycznych.

Bike Atelier MTB Maraton Ustroń – informacje

Przedstawiamy podstawowe informacje i zasady, które będą obowiązywały podczas pierwszego w tym roku maratonu BAM. Mamy nadzieję, że dzisiaj obowiązujące przepisy z biegiem czasu zmienią się na naszą korzyść i w następnych wyścigach będziemy mogli wrócić do “starej normalności”.

Czerwiec bez wyścigów

Zgodnie z przewidywaniami, czerwcowe maratony nie odbędą się w zaplanowanych terminach.

Kolejne zmiany w kalendarzu

Niestety, z powodu pandemii koronawirusa nie spotkamy się na najbliższych wyścigach Bike Atelier MTB Maraton.

Trasy maratonu w Rybniku

Niezależnie od tego, kiedy odbędzie się maraton w Rybniku, mamy już przygotowane trasy wyścigu.

Nowy termin startu sezonu 2020

Koronawirus nie daje za wygraną, dlatego wspólnie z przedstawicielami Rybnika podjęliśmy decyzję o zmianie terminu kwietniowego maratonu, który miał być jednocześnie startem sezonu. Przenosimy maraton w Rybniku na 2 maja 2020 (sobota).

Komunikat dotyczący sytuacji związanej z koronawirusem

Bardzo uważnie przyglądamy się sytuacji związanej z koronawirusem i podobnie jak Wy analizujemy najnowsze wytyczne dotyczące wydarzeń sportowych. Pytacie nas co ze startem sezonu i jakie mamy plany na najbliższe miesiące…

Pucharu Polski w maratonie MTB 2020

Polski Związek Kolarski podał oficjalnie imprezy, podczas których będzie można zdobyć punkty do Pucharu Polski w maratonie MTB. Wśród nich są dwie edycje Bike Atelier MTB Maratonu w Brennej i Wiśle.

Dodatkowe ubezpieczenie dla zawodników

W sezonie 2020 korzystając z rejestracji elektronicznej będziecie mieli możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia obejmującego start w maratonie.

Rejestracja na sezon 2020 otwarta!

Wybraliście już swoje ulubione edycje w sezonie 2020? A może macie w planie pojawić się na wszystkich? Rejestracja otwarta, więc działajcie!