Skip to content Skip to footer

Planujecie wypad na Bike Atelier MTB Maraton w Rzykach? Hotel & SPA Czarny Groń zaprasza na cały weekend! To nowoczesny 4-gwiazdkowy obiekt turystyczny, który nie pozwoli Wam się nudzić.

Ośrodek narciarski oraz hotel usytuowane są pośród gór w malowniczej dolinie, w sąsiedztwie dziewiczych rezerwatów i lasów mieszanych na połączeniu Pogórza z Beskidem Małym. Hotel, będący częścią kompleksu hotelowo-turystycznego Czarny Groń, nazwę wziął od szczytu, u którego stóp się znajduje.

Aktywny wypoczynek

Hotel & SPA Czarny Groń jest idealnym miejscem dla miłośników aktywnego wypoczynku. Rozległe lasy, zielone doliny, majestatyczne grzbiety górskie rozciągają się, jak okiem sięgnąć.
To doskonałe miejsce do wędrówek pieszych, biegów, wycieczek rowerowych i licznych sportów zimowych. Tutejsze trasy górskie są zróżnicowane, a towarzyszące wędrówce panoramy dostarczają wielu wrażeń.

Wyjątkowy relaks w SPA

Sięgnij po wyjątkowy relaks i rozluźnienie, na które zasługujesz – niezwykły wypoczynek w niezwykłym SPA w górach, w uroczym zakątku Małopolski, z dala od miejskiego zgiełku, wśród zieleni lasów i szumu górskich potoków.

W SPA Czarny Groń z niezwykłą starannością podchodzimy do holistycznej filozofii SPA. Zabiegi wykonywane są wyłącznie przez wykwalifikowany personel, we wspaniałej atmosferze i przy wykorzystaniu najwyższej jakości kosmetyków renomowanych marek.

Hotel & SPA Czarny Groń

Osiedle Praciaki 91
34-125 Rzyki
recepcja@czarnygron.pl
www.czarnygron.pl