Skip to content Skip to footer

Finałowy Bike Atelier MTB Maraton przed nami. Widzimy się 1 października w Dąbrowie Górniczej na terenie Centrum Sportów Letnich i Wodnych Pogoria.

Biuro zawodów i godziny startów

Od samego rana do Waszej dyspozycji będzie biuro zawodów, gdzie można odebrać pakiet startowy, numer, czy też załatwić inne formalności. Dla spóźnialskich, będzie również możliwość rejestracji na sobotni wyścig. Biuro zawodów jest czynne w godzinach od 8.00 do 10.00.

Plan startów:

  • Dystans PRO | godz. 10.30
  • Dystans HOBBY | godz. 10.45
  • Dystanse MINI / FAMILY | godz. 11.00

Pamiętajcie, aby wcześniej sprawdzić aktualny sektor startowy, można to zrobić tutaj: SEKTORY STARTOWE.

Nowe zawodniczki i zawodnicy ustawiają się do ostatniego sektora na swoim dystansie (sektor nr 2 dla dystansu PRO, sektor nr 6 dla dystansu HOBBY, MINI – sektor wspólny, FAMILY – podział wg wieku).

Finał Pucharu Polski w maratonie MTB

Na dystansie PRO rozegrany zostanie finał Pucharu Polski w maratonie MTB. Emocji z całą pewnością nie zabraknie, pamiętajcie jednak, żeby wcześniej uzupełnić swój kod UCI ID (dla swojej licencji). Można to zrobić z biurze zawodów lub przesłać info na wyniki@bikeateliermaraton.pl

Zawodnicy startujący w ramach Pucharu Polski ruszają na trasę z sektora 0.

Wyścigi dla dzieci KIDO

Na terenie miasteczka maratonu nie zabraknie również rywalizacji dla najmłodszych. Wyścigi KIDO rozpoczną się od godz. 11.30 (rejestracja w strefie KIDO od godz. 9.00).

Dzieci będą przydzielone do regulaminowych kategorii wiekowych, a trasy rywalizacji dopasowane do wieku i możliwości zawodniczek i zawodników. Dystans to jak zawsze trasy od 100 do 1000 metrów.

Wszyscy uczestnicy wyścigów dziecięcych KIDO otrzymują pamiątkowe medale oraz dyplomy.
Dla zawodników zajmujących miejsca od 1 do 3 w każdej kategorii wiekowej przewidziano również nagrody.

Parkingi

Dla uczestników maratonu dostępne będą parkingi w rejonie ośrodka przy Pogorii III (główny parking przy molo będzie zamknięty ze względu na zlokalizowanie tam miasteczka wyścigu).

Dodatkowo na terenie miasteczka dostępny będzie parking dla drużyn.

Zakończenie sezonu 2022

Po maratonie przy Pogorii zapraszamy Was na podsumowanie sezonu do Nemo Świat Rozrywki.

Od godziny 17.00 dostępne będzie pasta party, a od godz. 17.15 zapraszamy na uroczyste wręczenie statuetek, medali i nagród dla najlepszych zawodniczek i zawodników ostatnich miesięcy!

Pamiętajcie, że w międzyczasie możecie również skorzystać z atrakcji jakie daje Wam Nemo Świat Rozrywki z 30-procentowym rabatem (Aleja Róż 1, Park Hallera). Więcej informacji tutaj.