Skip to content Skip to footer

Twój numer startowy obowiązuje przez cały sezon. To podstawa klasyfikacji i pomiaru czasu. Zabierz go ze sobą na każdy maraton w którym startujesz.

Na każdym numerze umieszczony jest chip, który służy do elektronicznej identyfikacji zawodników na trasie oraz obliczania ich czasu przejazdu (za wyjątkiem wyścigów KIDO).

Numer przypisywany jest zawodnikowi na cały sezon. Jeśli posiadasz numer z poprzedniego roku – nie będzie on działał w tym sezonie, konieczne jest wykupienie nowego numeru.

Jak wygląda numer startowy?

Numer zawodnika

Numer opiekuna na dystansie FAMILY

Pamiętaj o wykupieniu numeru startowego przed pierwszym startem!

Jak zamówić numer startowy?

Rejestruję się internetowo

Zapisując się na dowolny maraton – możesz dodać numer startowy do swojego zamówienia. Opłata za numer startowy zostanie doliczona automatycznie

Rejestruję się w biurze zawodów

Podczas dokonywania opłaty startowej w kasie poinformuj, że startujesz pierwszy raz w sezonie. Doliczymy opłatę za numer, a następnie w biurze zawodów otrzymasz swój numer startowy.

Ile kosztuje numer startowy?

Płacisz tylko raz w sezonie

Koszt numeru startowego na dystansach PRO, HOBBY, FAMILY oraz MINI to 25 zł. Tę opłatę ponosisz jednorazowo (cena numeru doliczana jest do pierwszego startu)

Potrzebuję nowy numer

Jeśli Twój numer startowy został zniszczony w trakcie sezonu, został w domu lub zwyczajnie gdzieś się zagubił - koniecznie wykup nowy numer, który automatycznie przypiszemy do Twoich startów w ramach pomiaru czasu.

Pytania i odpowiedzi

W widocznym miejscu na kierownicy. Koniecznie tak, aby był łatwy do odczytania dla innych zawodników i sędziów.

Możesz wykupić nowy numer startowy. Wystarczy odwiedzić przed startem biuro zawodów. Jeśli rejestrujesz się internetowo, możesz dodać nowy numer do zamówienia i odebrać go na miejscu. Nie ma możliwości otrzymania duplikatu poprzedniego numeru, zawodnikowi przyznawany jest kolejny numery z puli.

Aktualnie nie przewidujemy takiej możliwości, numery są przyznawane kolejno podczas ich wydawania zawodnikom.

Nie, numery są przewidziane tylko dla klasyfikowanych zawodników. Opiekunowie otrzymają oznaczenia „OPIEKUN”, które wydawane są bezpłatnie podczas odbioru numeru startowego. Oznaczenia „OPIEKUN” posiadają dodatkowe oznaczenie powiązane z numerem startowym swojego podopiecznego.
Przed startem podejdź do biura zawodów lub punktu pomiaru czasu (przy linii startu / mety). Sprawdzimy Twój numer i poprawność działania chipa.

Nie, w wyścigach KIDO numery są wliczone w opłatę startową.

Odwiedź punkt pomiaru czasu (przy starcie/mecie wydarzenia), sprawdzimy dlaczego jest problem z odczytem Twojego wyniku. Dzięki dwuetapowej weryfikacji, często nawet bez numeru, jesteśmy w stanie podać Twój czas przejazdu i miejsce w klasyfikacji.

Potrzebujesz więcej informacji?

Sprawdź w regulaminie zapisy dotyczące numeru startowego