Skip to content Skip to footer

Pierwsza edycja ULTRA na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej pokazała ogromny potencjał tego wydarzenia. Doskonałe opinie po na mecie dały nam ogromną motywację do zorganizowania drugiej edycji. Tym razem w rozszerzonej formule za sprawą ULTRA Jura Bike Weekend.

Jeden weekend, trzy pomysły na Jurę Krakowsko-Częstochowską

Chcemy wykorzystać piękne jurajskie ścieżki oraz sprawdzoną formułę zapraszając uczestników na przedłużony weekend z kolarstwem. Tym razem aż na trzech trasach:

  • Jurajska Wyrypa Gravel Tour
  • Jurajska Wyrypa Road Tour
  • ULTRA Jura MTB Maraton

Tym samym przed Wami jedno wydarzenie i aż trzy formy rywalizacji.

Gdzie i kiedy?

Wydarzenie odbędzie się w dniach 2-4 czerwca 2023. Główna baza to Częstochowa i tamtejsza fabrykarowerow.com

Formuła MTB wystartuje z kolei drugiego dnia, czyli 3 czerwca z Krzeszowic (na rynku), a meta znajdzie się również w Częstochowie.

Ultramaraton kolarski

W ostatnich latach formuła ULTRA stała się niezwykle popularna i występuje w różnych formach. To zarówno długodystansowe przejazdy przez całą Polskę, jak i wydarzenia na nieco mniejszym terenie. Tak właśnie jest z ULTRA Jura Bike Weekend.

Chcemy Wam pokazać Jurę Krakowsko-Częstochowską z każdej możliwej strony. Będą więc zamki, skałki, piękne widoki i sporo wymagających odcinków.

Rejestracja uczestników wystartowała

Aby zgłosić swój udział wystarczy kilka minut poświęconych na proces rejestracji. Wykorzystajcie do tego platformę zapisy.mktime.pl.

Wcześniejsza rejestracja daje realne korzyści. Można zyskać kilka złotówek na opłacie startowej. Najniższa opłata będzie obowiązywała do końca marca. Kolejny termin to 30 kwietnia.

Rejestrację elektroniczną zamykamy 14 maja 2023.