Skip to content Skip to footer

Końcówka sezonu jest w tym roku niezwykle intensywna. We wrześniu czekają nas aż trzy etapy Bike Atelier MTB Maratonu. Wszystkie z nich w nowych lokalizacjach!

Trzebinia

Zaczynamy w Trzebini, gdzie spotkamy się już 4 września. Bazą wydarzenia będzie Ośrodek Rekreacyjny „Chechło” nad zalewem Chechło. To miejsce na granicy Trzebini i Chrzanowa na pewno przypadnie Wam do gustu.

Rzyki / Czarny Groń

Wiemy, że kochacie góry! Kolejna odsłona rywalizacji w Beskidach już 11 września. Odkrywamy zupełnie nowe rejony i kierujemy się do gminy Andrychów, a dokładnie zaparkujemy w Rzykach. Przy Hotel & SPA Czarny Groń znajdziecie nasze miasteczko maratonu, a na trasach nie zabraknie typowo beskidzkich odcinków, pięknych widoków i oczywiście odpowiedniej sumy przewyższeń.

Czerwionka-Leszczyny

Ta miejscowość może Wam się kojarzyć z typowo górniczym krajobrazem, jednak miejscowi fani MTB zapewniają, że jest gdzie się ścigać. Wyruszymy z samego centrum Czerwionki i pokażemy Wam okolicę. Widzimy się 25 września.

Zapisz się już teraz

Cały czas możecie rejestrować się internetowo na wrześniowe wydarzenia. Jak zawsze wystarczy odwiedzić zakładkę REJESTRACJA, aby zgłosić swój udział. To jak, widzimy się?