Już niebawem uruchomimy rejestrację na kolejne edycje Bike Atelier MTB Maratonu w sezonie 2020. Bądźcie czujni!

Jak doskonale wiecie, wytyczne dotyczące limitów na zawodach sportowych zmieniają się co kilka tygodni. Aktualnie oczekujemy na nowe rozporządzenie i informacje, dzięki którym będziemy w stanie precyzyjnie podać Wam informacje na temat liczby osób uczestniczących w kolejnych edycjach sezonu 2020.

Poznaj odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania

Mam kod płatniczy, jak go wykorzystać?

W systemie rejestracji należy przejść przez kolejne kroki zapisów na daną edycję maratonu. Na ekranie podsumowania pojawi się opcja wpisania KODU RABATOWEGO. Wpisz swój kod, którym opłacisz start (Uwaga! Numer startowy jest płatny osobno).

Czy mogę zamówić numer startowy z wysyłką?

Nie, taka opcja była dostępna jedynie do końca marca.

Zapomniałem/-am o rejestracji internetowej, czy mogę zgłosić się e-mailem?

Przed każdą edycją mamy mnóstwo pracy i mimo ogromnych chęci nie jesteśmy w stanie obsłużyć każdej takiej prośby. Dlatego do Twojej dyspozycji jest biuro zawodów, gdzie można zgłosić swój udział w danej edycji maratonu.

Startuję z dzieckiem na dystansie FAMILY, jak się zarejestrować?

W systemie rejestracji podaj dane dziecka oraz oznacz wymagane zgody. Na podstawie wieku przydzielimy dziecko do odpowiedniej kategorii wiekowej. Start opiekuna jest bezpłatny, jednak koniecznie odbierz w biurze zawodów oznaczenie „Opiekun” przypisane do zawodnika.

Czy mogę zgłosić internetowo dziecko do wyścigów KIDO?

Nie, rejestracja na wyścigi KIDO możliwa jest wyłącznie w biurze zawodów dziecięcych. To pozwala nam na kontrolę realnej frekwencji danego dnia oraz ewentualne korekty kategorii w których startują najmłodsi (tak aby uniknąć tłoku).

Zapisałem/-am się na wyścig, ale nie było mnie na starcie

Sytuacje losowe mogą przytrafić się każdemu. Jeśli wcześniej dasz nam znać, postaramy się przenieść opłatę na inna edycję. Jeśli zgłoszenie pojawi się już po maratonie, rozpatrujemy takie przypadki indywidualnie.

Czy otrzymam fakturę?

Jasne, wystawiamy faktury za start zawodników w ramach Bike Atelier MTB Maratonu. Należy jednak pamiętać, aby wskazać odpowiednie dane do faktury w systemie rejestracji (numer NIP to warunek konieczny)

Startuję z drużyną, co mogę zrobić?

Skorzystaj z pakietów drużynowych. Ich aktualne ceny znajdziesz w cenniku, a o zasadach rejestracji drużyn przeczytasz tuta: zgłoszenia drużynowe.

Nie wiem gdzie mój numer startowy, co zrobić?

Możesz wykupić nowy numer startowy. Najlepiej odwiedzić w tym celu biuro zawodów przed startem. Przypiszemy nowy numer do Twojego konta, tym samym wszystkie dotychczasowe wyniki zostaną przepisane na nowy numer.

Zawodnicy drużyny wpisali błędnie jej nazwę, co zrobić?

Napisz do nas na adres wyniki@bikeateliermaraton.pl. Wskaż właściwą nazwę drużyny oraz dołącz listę zawodników, którzy mają być do niej przypisani. Postaramy się możliwie szybko wprowadzić korektę.

Czy mogę wykupić kolejny pakiet startów?

Obecnie ze względu na nietypową sytuację wstrzymaliśmy całkowicie sprzedaż pakietów do odwołania.

Czy niewykorzystane starty z pakietu przechodzą na kolejny sezon?

Tak, wyjątkowo w sezonie 2020 niewykorzystane starty będzie można również wykorzystać w sezonie 2021.

Mam problem z płatnością, co zrobić?

Napisz do nas na maraton@bikeateliermaraton.pl, sprawdzimy skąd taki problem. Najlepiej w wiadomości umieść swoje dane z numerem startowym i datą oraz godziną realizacji płatności.

Mam błędnie przypisaną drużynę, co zrobić?

Możesz poprawić swoje dane w panelu zawodnika na zapisy.mktime.pl, a jeśli to nie pomoże napisz do nas na wyniki@bikeateliermaraton.pl

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas lub zadzwoń, zrobimy co w naszej mocy aby pomóc Ci w rejestracji.