Skip to content Skip to footer

Przed nami ostatnie odliczanie. W niedzielę widzimy się w Rybniku, podczas pierwszego w tym roku Bike Atelier MTB Maratonu.

Zarejestruj się wcześniej

Tradycyjnie warto wcześniej pomyśleć o rejestracji. Podczas pierwszej imprezy w tym sezonie pewnie sporo będzie się działo w biurze zawodów, dlatego też zachęcamy do skorzystania z opcji zapisów internetowych.

Wystarczy chwila aby założyć konto na zapisy.mktime.pl lub wykorzystać już istniejące, a następnie w kilku krokach przechodzicie przez kolejne etapy rejestracji.

Z początkiem sezonu możecie też dodatkowo się zmotywować wybierając pakiet startów – 7, 9 lub 11 edycji. To też oszczędność w Waszej kieszeni, bo pakiety pozwalają na niższe opłaty startowe.

Odbierz numer startowy na miejscu

Jeśli nie udało Wam się zamówić numerów startowych z wysyłką, będzie można przejąć w biurze zawodów. To będzie otwarte w niedzielę od 8.00 do 10.00 (pamiętaj, aby nie pojawiać się na ostatnią chwilę!).

Udostępnimy Wam również biuro zawodów dzień przed wydarzeniem. Jeśli będziecie w okolicy warto odebrać numer w sobotę od godz. 17.00 do 18.30.