Skip to content Skip to footer

Trzymaliśmy Was przed dłuższy czas w niepewności, ale pora na więcej informacji na temat projektu ULTRA. Tak, udało się! Widzimy się w lipcu podczas pierwszego ULTRA Jura MTB Maratonu na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Będzie grubo!

Gdzie i kiedy?

Już nie tylko etapówka, ale również wersja ULTRA dla tych, którzy oczekują czegoś więcej. A na pewno czeka Was więcej kilometrów, więcej piachu, więcej wysiłku i mnóstwo pozytywnych emocji (ale bądźcie pewni, że łatwo nie będzie).

Jurajski ULTRA MTB Maraton to wydarzenie, które zaplanowaliśmy na 9 lipca 2022 (sobota). Wpiszcie tę datę do kalendarza i już rozpoczynajcie przygotowania.

Start maratonu odbędzie się w Krzeszowicach. Malownicza lokalizacja w pobliżu Krakowa jest doskonale znana tym, którzy uwielbiają te tereny małopolski.

Meta w Częstochowie, miejscu gdzie Szlak Orlich Gniazd ma swój początek (albo i koniec jeśli ruszacie od drugiej strony).

Łącznie około 160 kilometrów trasy do pokonania jednego dnia! Gwarantujemy niezwykle malowniczą trasę, sporo wyzwań i jeszcze więcej satysfakcji na mecie.

Dla kogo?

Dla każdego kto czuje się na siłach :) 160 kilometrów to już nie jest przejażdżka, szczególnie w terenie. Taka trasa wymaga przygotowania, jednak jest do zrobienia. Mamy nadzieję, że udowodni to spora grupa z Was.

Przyda się kondycja i trochę umiejętności technicznych. My zapewniamy wsparcie na trasie w postaci bufetów, serwisu i pełnej opieki.

Dla chętnych zorganizujemy też transport, zarówno Waszych rzeczy jak i rowerów.

Kiedy zapisy?

Trwają ostatnie poprawki w regulaminie i przygotowania do startu rejestracji na ULTRA Jura MTB Maraton. Prosimy Was o jeszcze kilka dni cierpliwości i niebawem startujemy!