Dojazd od strony Katowic

Trasa z Katowic prowadzi DK86 w kierunku Sosnowca. Możemy zjechać do centrum miasta i ulicą 3 Maja dojechać do Górki Środulskiej lub wybrać drogę alternatywną, zjeżdżając z DK86 na DK94 w kierunku Dąbrowy Górniczej i Olkusza. Z tej trasy należy zjechać na węźle w ulicę 3 Maja, która prowadzi nas w kierunku Górki Środulskiej.

Dojazd od strony Częstochowy

Dojazd z Częstochowy możliwy jest DK1. Na wysokości Wojkowic Kościelnych zjeżdżamy z głównej drogi prowadzącej w kierunku Katowic na trasę S1. Zjazd do centrum miasta wykonujemy dopiero na wysokości ul. Lenartowicza. Jadąc prosto docieramy do skrzyżowania z Braci Mieroszewskich, skręcamy w lewo, a kilkaset metrów dalej w prawo w gen. Zaruskiego, która to doprowadzić nas do miejsca docelowego.

Dojazd od strony Krakowa

Z Krakowa wyjeżdżamy autostradą A4, którą udajemy się aż do Mysłowic. Za bramkami poboru opłat należy zjechać w S1 (w prawo), kierunek Sosnowiec/Łódź/Warszawa. Kolejnym etapem jest zjazd z trasy S1 na ul. Traugutta w Sosnowcu. Następnie kolejno 11 listopada i gen. Zaruskiego dojeżdżamy do miejsca docelowego.

Komunikacja miejska i pociągi

Dojeżdżający koleją mogą wysiąść na dworcu w Sosnowcu. Stąd bez problemu można dostać się w rejon Górki Środulskiej. Opcja pierwsza: rowerem, do pokonania jest odległość około 5 kilometrów. Opcja druga: komunikacją miejską.

W rejon miejsca rozgrywania zawodów XC można dojechać autobusem KZK GOP. W tym rejonie znajdują się trzy przystanki obsługiwane przez linie autobusowe: 34, 35, 55, 88, 91, 100, 106, 160, 221, 299, 622, 723, 808, 811, 815, 935, a także tramwaj T15.

Pełny rozkład jazdy oraz ceny biletów można znaleźć tutaj: KZK GOP

Miejsca parkingowe

Na terenie obiektu znajduje się parking, do którego dojazd możliwy jest od ul. Zaruskiego.