Lokalizacja Hotelu Scout

Dojazd od strony Krakowa

W kierunku na Częstochowę od strony Krakowa najlepiej wybrać trasę A4 na Katowice. W Mysłowicach należy zjechać na trasę S1 w kierunku na Dąbrowę Górniczą i Częstochowę. W Wojkowicach Kościelnych skręcamy w prawo na trasę E75 prowadzącą do Częstochowy. Następnie już w Częstochowie za restauracją McDonald’s skręcamy w prawo na stację Lotos. Za stacją na rondzie w lewo i po prawej stronie dojeżdżamy do Hotelu Scout.

Dojazd od strony Katowic

W kierunku na Częstochowę od strony Katowic najlepiej wybrać trasę S86 w kierunku na Sosnowiec. “Na końcu” wybieramy zjazd w lewo w kierunku Czeladzi i Będzina (86/E75 – Warszawa). Następnie już w Częstochowie za restauracją McDonald’s skręcamy w prawo na stację Lotos. Za stacją na rondzie w lewo i po prawej stronie dojeżdżamy do Hotelu Scout.

Dojazd od strony Gliwic

W kierunku na Częstochowę od strony Gliwic najlepiej wybrać trasę DTŚ w kierunku Katowic. Następnie na węźle Sośnica zjeżdżamy w prawo na autostradę A1 w kierunku na Lotnisko Katowice Pyrzowice. Na końcu tuż przed lotniskiem zjeżdżamy w prawo na trasę S1 i jedziemy do Wojkowic Kościelnych, w których wybieramy zjazd na Siewierz i Częstochowę. Następnie już w Częstochowie za restauracją McDonald’s skręcamy w prawo na stację Lotos. Za stacją na rondzie w lewo i po prawej stronie dojeżdżamy do Hotelu Scout.

Parkingi

Uwaga! Ze względu na lokalizację miejsca startu, tym razem nie wyznaczamy dedykowanych zawodnikom parkingów. Należy korzystać z ogólnodostępnych miejsc parkingowych w okolicach Hotelu Scout.