W Bike Atelier MTB Maratonie obowiązują numery startowe dedykowane na sezon 2018. Na każdym numerze umieszczony jest chip, który służy do elektronicznej identyfikacji zawodników na trasie oraz obliczania ich czasu przejazdu (za wyjątkiem wyścigów KIDDY, gdzie numery są jednorazowe).

Numer przypisywany jest na cały sezon, należy go zabrać na każde zawody cyklu w których startuje zawodnik.

Gdzieś przymocować numer?

W widocznym miejscu na kierownicy.

Jak otrzymać numer?

Pierwszą opłatę startową należy połączyć z jednorazową opłatą za numer startowy.

Numer można odebrać w biurze zawodów przed startem.

Zgubiłem/zagubiłam numer, co zrobić?

Można wykupić nowy numer startowy. W tym celu należy zgłosić się do biura zawodów przed startem. Opłata możliwa jest na miejscu (w kasie) lub można to zrobić wcześniej przelewem. Nie ma możliwości otrzymania duplikatu poprzedniego numeru, zawodnikowi przyznawany jest kolejny numery z puli.

Czy opiekunowie na dystansie FAMILY również otrzymują numery?

Nie, numery są przewidziane tylko dla klasyfikowanych zawodników. Opiekunowie otrzymają oznaczenia „OPIEKUN”, które wydawane są bezpłatnie podczas odbioru numeru startowego.

Czy muszę zapłacić na numer dla dziecka startującego na dystansie KIDDY?

Nie, w wyścigach dziecięcych numery są wliczone w opłatę startową i obowiązują tylko na jednej edycji (numery nie posiadają chipa).

Ile kosztuje numer startowy?

  • 18 zł – koszt wydania numeru startowego razem z chipem, numer przechodzi na własność uczestnika
  • 18 zł – jednorazowa opłata za zgubiony numer startowy

Numer startowy z wysyłką

Podobnie jak w ubiegłym roku proponujemy Wam zamówienie numeru startowego cyklu Bike Atelier MTB Maraton 2018 z dostawą do domu. Wystarczy zarejestrować się internetowo do 31 marca.

Każda osoba, która dokona rejestracji w tym terminie, może dodatkowo wybrać opcję wysyłki numeru. Koszt wysyłki to 8 zł + standardowa opłata za numer w wysokości 18 zł. Opłatę należy doliczyć do przelewu, który zawodnik dokonuje w ramach opłaty startowej. Jeśli wybieracie szybki przelew online, kwota po wybraniu numeru zostanie doliczona do całości opłaty.

Dzięki wybraniu opcji wysyłki, będzie można zaoszczędzić czas przed pierwszym startem, ponieważ zawodnicy posiadający numer, od razu mogą kierować się do sektorów startowych, bez konieczności odwiedzania biura zawodów.

Pamiętajcie aby w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć opcję wysyłki oraz wpisać adres na jaki mamy przesłać numer.