Dojazd od strony Katowic i Częstochowy

Polecamy Wam wyjazd z Katowic na dwa sposoby. Pierwsza możliwa droga to DK81, prowadząca przez Mikołów i Żory (tzw. Wiślanka). Druga opcja to wyjazd z Katowic DK86 w kierunku Bielska-Białej, gdzie zjeżdżamy na S52 do Skoczowa i stąd już prosto do Ustronia. Aby dojechać w rejon startu i mety należy zjechać z ulicy Katowickiej (trasa na Wisłę) do centrum miasta, tu wybieracie jeden z dostępnych parkingów.

Dojazd od strony Krakowa

Wyjazd z Krakowa najlepiej zaplanować autostradą A4, z której w Mysłowicach zjeżdżamy na S1. Tędy już prosto przez Tychy i Pszczynę do Bielska-Białej. W Bielsku nalezy zjechać na S52 w kierunku Skoczowa, gdzie skręcamy z kolei bezpośrednio na Ustroń. Aby dojechać w rejon startu i mety należy zjechać z ulicy Katowickiej w Ustroniu (trasa na Wisłę) do centrum miasta, tu wybieracie jeden z dostępnych parkingów.

Dojazd od strony Bielska-Białej

Z Bielska-Białej do Ustronia prowadzi trasa S52 w stronę Skoczowa, gdzie zjeżdżamy bezpośrednio na Ustroń. Dojeżdżając do miasta możecie zjechać do centrum, gdzie kierujecie się na jeden z wybranych parkingów.

Parkingi

Uczestnicy Bike Atelier MTB Maratonu mogą pozostawiać swoje samochody wzdłuż ulicy Nadrzecznej (w ramach istniejących miejsc parkingowych), a także na miejskim parkingu w rejonie ulicy Armii Krajowej. Możliwe jest także pozostawienie pojazdu w centrum Ustronia, na ogólnodostępnych miejscach parkingowych.