Dojazd od strony Katowic

Do Psar dojeżdżamy DK86 (wyjazd z Katowic w kierunku na Sosnowiec/Warszawę). Na wysokości Sarnowa należy zjechać z dwupasmowej drogi do Psar, w ulicę Wiejską. Po przejechaniu ok. 1 kilometra skręcamy w prawo, w ulicę Malinowicką. Kawałek dalej, po prawej stronie, znajduje się stadion, a za nim Urząd Gminy z miejscami parkingowymi.

Dojazd od strony Krakowa

Z Krakowa kierujemy się autostradą A4 do Katowic, następnie na węźle „Murckowska” zjeżdżamy na DK86 (w kierunku na Sosnowiec/Warszawę). Mijamy Sosnowiec, Czeladź oraz Będzin i na wysokości Sarnowa należy zjechać z dwupasmowej drogi do Psar, w ulicę Wiejską. Po przejechaniu ok. 1 kilometra skręcamy w prawo, w ulicę Malinowicką. Kawałek dalej, po prawej stronie, znajduje się stadion, a za nim Urząd Gminy z miejscami parkingowymi.

Dojazd od strony Częstochowy

Droga z Częstochowy do Psar jest wyjątkowo prosta. Z miasta wyjeżdżamy DK86 w kierunku Katowic. Na wysokości Sarnowa należy zjechać z dwupasmowej drogi do Psar, w ulicę Wiejską. Po przejechaniu ok. 1 kilometra skręcamy w prawo, w ulicę Malinowicką. Kawałek dalej, po prawej stronie, znajduje się stadion, a za nim Urząd Gminy z miejscami parkingowymi.

psary_zjazd_katowice

psary_zjazd_czestochowa

Psary, wjazd, stadion

Parkingi

Dla uczestników Bike Atelier MTB Maratonu zostaną udostępnione miejsca parkingowe obok Urzędu Gminy w Psarach (urząd znajduje się w sąsiedztwie stadionu), a także wzdłuż ulicy Malinowickiej (po lewej stronie) oraz w rejonie sklepów za Urzędem Gminy.

Komunikacja publiczna

Do Psar można dojechać autobusami KZK GOP. W rejon stadionu, na którym zlokalizowaliśmy start i metę, dojeżdżają linie: 97, 104, 125, 200, 225, 904N. Łączą one Psary m.in. z Dąbrową Górniczą i Będzinem.

Pełny rozkład jazdy można znaleźć na stronie internetowej KZK GOP: www.kzkgop.com.pl