Skip to content Skip to footer

To już ten moment, czas otworzyć rejestrację na sezon 2023! Przed Wami 9 edycji, mnóstwo dobrej zabawy i jeszcze więcej sportowych emocji.

Zaczynamy w Czerwionce-Leszczynach

Ubiegłoroczny debiutant czyli Czerwionka-Leszczyny otworzy tegoroczną rywalizację w Bike Atelier MTB Maratonie. Spotykamy się już 16 kwietnia!

Do wyboru cztery dystanse: PRO, HOBBY, MINI oraz FAMILY. W tym ostatnim przypadku nieco zmieniły się kategorie wiekowe, warto więc sprawdzić szczegóły w regulaminie.

Będą oczywiście wyścigi KIDO, miasteczko maratonu, a także rywalizacja o punkty w Pucharze Polski. Z kolei w Wiśle zapraszamy na Mistrzostwa Polski w maratonie MTB.

Gotowi do startu? Działajcie!

Zdecyduj się na pakiet lub pojedyncze starty

Możecie elastycznie decydować o swoich startach, wykupując pojedyncze „wjazdówki” na maraton lub decydując się na pakiet. Ta druga opcja to oczywiście szansa na oszczędności, bo im większy pakiet, tym mniej zapłacicie za pojedynczy maraton.

W tym roku do wyboru będą trzy pakiety: 5 startów, 7 startów oraz komplet dla przyszłych finisherów czyli 9 startów.

Więcej informacji znajdziecie w cenniku.

Pakiety można kupić online podczas rejestracji w systemie zapisy.mktime.pl. Pamiętajcie również o dorzuceniu do pierwszego zamówienia numeru startowego (obowiązuje przez cały sezon).

A może start z drużyną?

Trenujecie razem, pracujecie, a może po prostu jesteście dobrymi znajomymi? Możecie startować w drużynie i walczyć wspólnie o punkty w klasyfikacji generalnej. Warunkiem weryfikacji drużyny jest rejestracja minimum 4 zawodników.

Co więcej, drużyny mogą wykupić specjalne pakiety dla całego teamu. W tym roku minimalne zamówienie to 30 osobostartów, dodatkowo istnieje możliwość dokupienia kolejnych startów w sezonie.

Więcej informacji o drużynach znajdziecie w specjalnej zakładce: Zgłoszenia drużynowe.

Do kiedy mogę się zapisać?

Nawet do ostatniej chwili, ponieważ dajemy Wam możliwość dołączenia do rywalizacji odwiedzając biuro zawodów (przed maratonem).

Zachęcamy jednak do wcześniejszej rejestracji, aby uniknąć ewentualnych kolejek i pośpiechu przed startem.

Rejestracja internetowa będzie aktywna do 2 dni przed maratonem, czyli do piątku w przypadku edycji odbywających się w niedzielę oraz do czwartku dla edycji sobotnich. Oczywiście nadal obowiązuje zasada: zapisuję się wcześniej – płacę mniej.