Skip to content Skip to footer
W tegorocznym kalendarzu organizowanych przez nas wydarzeń znalazły się również Szosowe Mistrzostwa Polski w kategorii Masters ze startu wspólnego 2022. Będzie się działo!

Kiedy?

Wydarzenie zaplanowaliśmy w weekend 25-26 czerwca 2022. Rywalizacja będzie podzielona na dwa dni, więc to również podwójna dawka emocji dla kibiców.

Gdzie?

Widzimy się w Psarach. Tak, to miejsce które od lat kojarzone jest z szosową rywalizacją m.in. za sprawą Bike Atelier Road Race. Tym razem jednak poprzeczka będzie zawieszona jeszcze wyżej i tym samym do Psar zawita wydarzenie o randze mistrzowskiej.

Kategorie Masters, Cyklosport i start bez licencji

W ramach Mistrzostw Polski zaplanowaliśmy rywalizację w kategoriach Masters i Cyklosport (zgodnie z wytycznymi PZKol wymagane są licencje dla w/w kategorii). Rywalizacja będzie odbywała się na dystansach dopasowanych do poszczególnych kategorii wiekowych.

Dodatkowo zaplanowaliśmy również wyścig dla zawodniczek i zawodników bez licencji, którzy będą mogli zmierzyć się na identycznej trasie jak zawodnicy z licencjami. Ten wyścig odbędzie się drugiego dnia mistrzostw, czyli w niedzielę 26 czerwca.

Kiedy ruszą zapisy?

Jeszcze chwila cierpliwości. Przygotowujemy się intensywnie do sezonu 2022, dogrywamy szczegóły i regulamin wydarzenia. Warto śledzić naszą stronę internetową i kanały social media, gdzie na bieżąco będziemy informować o rejestracji uczestników.