Skip to content Skip to footer

Sezon 2023 właśnie dotarł do finału i już w sobotę (30 września) podsumujemy klasyfikacje generalne oraz uroczyście zakończymy tegoroczną rywalizację. Poznajcie szczegóły.

Gdzie i kiedy?

Rano spotykamy się przy Hotel & SPA Czarny Groń w Rzykach. To właśnie tam będzie zlokalizowany start i meta ostatniego w tym roku maratonu. Po zakończonej rywalizacji czekają na Was dekoracje tej edycji.

Później przenosimy się do hotelu, gdzie zaplanowaliśmy oficjalne zakończenie sezonu 2023.

O której zaczynamy? Wręczenie nagród i statuetek rozpocznie się o godz. 17.30.

Kogo nagrodzimy?

Podczas zakończenia podsumujemy klasyfikacje indywidualne Bike Atelier MTB Maratonu 2023 na dystansach PRO, HOBBY, MINI oraz FAMILY. Nie zabraknie też klasyfikacji najlepszych teamów.
Nagrody i puchary trafią do Was zarówno w kategoriach OPEN, jak w regulaminowych kategoriach wiekowych na każdym z dystansów.

Zwycięzcą w klasyfikacji generalnej (klasyfikacja w kategoriach wiekowych oraz w kategorii OPEN) zostanie zawodnik, który zdobędzie największą liczbę punktów w swoich 6 najlepszych startach. Do udziału w dekoracji klasyfikacji generalnej dla dystansów PRO i HOBBY konieczny jest start w nie mniej niż 5 edycjach Bike Atelier MTB Maratonu 2023, z kolei dla dystansów FAMILY i MINI w nie mniej niż 3 edycjach.

Dokładne informacje o klasyfikacjach generalnych znajdziecie w regulaminie Bike Atelier MTB Maratonu 2023.

W trakcie uroczystego zakończenia podsumujemy również Puchar Polski branży stali nierdzewnych.

Koszulki FINISHER 2023

Na Tych z Was, którzy będą mieli komplet startów czekają koszulki FINISHER 2023. Dla przypomnienia – oznacza to konieczność startu w 9 edycjach maratonu.

Oczywiście wiemy, że mogły Wam się przytrafić różne przygody na trasie, więc liczy się start w danej edycji, a nie tylko jej ukończenie (czyli DNF w wynikach zaliczany jest jako start).

Koszulki będziemy wręczać w trakcie zakończenia sezonu.