W Bike Atelier MTB Maratonie obowiązują numery startowe dedykowane na sezon 2019.

Na każdym numerze umieszczony jest chip, który służy do elektronicznej identyfikacji zawodników na trasie oraz obliczania ich czasu przejazdu (za wyjątkiem wyścigów KIDO, gdzie numery mają charakter jednorazowy).

Numer przypisywany jest na cały sezon, należy go zabrać na każde zawody cyklu w których startuje zawodnik.

Gdzie przymocować numer?

W widocznym miejscu na kierownicy.

Jak otrzymać numer?

Pierwszą opłatę startową należy połączyć z jednorazową opłatą za numer startowy. Numer można odebrać w biurze zawodów przed startem.

Zgubiłem/zagubiłam numer, co zrobić?

Można wykupić nowy numer startowy. W tym celu należy zgłosić się do biura zawodów przed startem. Opłata możliwa jest na miejscu (w kasie) lub można to zrobić wcześniej przelewem. Nie ma możliwości otrzymania duplikatu poprzedniego numeru, zawodnikowi przyznawany jest kolejny numery z puli.

Czy opiekunowie na dystansie FAMILY również otrzymują numery?

Nie, numery są przewidziane tylko dla klasyfikowanych zawodników. Opiekunowie otrzymają oznaczenia „OPIEKUN”, które wydawane są bezpłatnie podczas odbioru numeru startowego.

Czy muszę zapłacić na numer dla dziecka startującego na dystansie KIDO?

Nie, w wyścigach dziecięcych numery są wliczone w opłatę startową i obowiązują tylko na jednej edycji (numery nie posiadają chipa).

Ile kosztuje numer startowy?
  • 20 zł – koszt wydania numeru startowego razem z chipem, numer przechodzi na własność uczestnika i obowiązuje cały sezon
  • 20 zł – jednorazowa opłata za zgubiony numer startowy