ZGŁOSZENIA KROK PO KROKU

 • null

  Odwiedź stronę zapisy.mktime.pl (na platformie do:startu), załóż konto i podaj swoje dane, aby przejść do kolejnych etapów rejestracji.

 • null

  Wybierz wyścig w którym chcesz wystartować. Dla zawodników od 16 lat dostępne są dystanse HOBBY i PRO, natomiast młodsi mogą zapisać się na dystans FAMILY.

  W zakładce wyścigu wybierz „Zgłoś udział” i postępuj zgodnie z wytycznymi.

 • null

  Jeśli jesteś członkiem drużyny – dopisz jej nazwę do swojego zgłoszenia.

 • null

  Sprawdź czy podane przez Ciebie dane na pewno są prawidłowe. Zatwierdź swoje zgłoszenie, a jego potwierdzenie otrzymasz na wskazany adres e-mail.

 • null

  Dokonaj opłaty startowej zgodnie cennikiem (zobacz: OPŁATY STARTOWE). Możesz wybrać jeden wyścig lub zdecydować się na pakiet startów.

  Pamiętaj przy płatności o uwzględnieniu kwoty za numer (jeśli startujesz pierwszy raz).

W przypadku dystansu FAMILY należy zarejestrować i opłacić start wyłącznie zawodnika podlegającego klasyfikacji. Opiekun otrzyma specjalne oznaczenie przed starem, a jego udział w wyścigu jest bezpłatny.

Rejestracja internetowa na dany wyścig będzie dostępna do czwartku poprzedzającego wyścig (do godz. 23.59). To samo dotyczy opłat dokonywanych przelewem. Po tym czasie będzie można opłacić swój start wyłącznie w kasie działającej przy biurze zawodów (w dniu imprezy), opłata jest jednak wyższa (zgodnie z cennikiem).

Status płatności możesz sprawdzić w systemie rejestracji. Pojawienie się na liście startowej danego wyścigu oznacza przyjęcie płatności.

Zapisy na wyścigi dziecięce (KIDO) – odbywają się wyłącznie w dniu imprezy, możliwe będą w strefie dziecięcej na terenie miasteczka maratonowego.

 • null

  Odwiedź biuro zawodów w dniu imprezy (czynne od godz. 8.00 do 10.30 na terenie miasteczka maratonowego).

 • null

  W pierwszej kolejności przejdź do kasy i dokonaj opłaty startowej zgodnie z cennikiem – płatność gotówką (zobacz: OPŁATY STARTOWE).

 • null

  Udaj się do kolejnego stanowiska, gdzie wypełnisz formularz zgłoszeniowy i odbierzesz numer startowy. Jeśli to Twój kolejny start, z potwierdzeniem płatności zgłosisz swój udział w wyścigu.

Uczestnicy dokonujący rejestracji w dniu wyścigu mogą opłacić swój start wyłącznie w kasie (nie będą akceptowane wcześniejszej opłaty przelewem bankowym).

Start zawodnika niepełnoletniego możliwy jest po wcześniejszym złożeniu pisemnego oświadczenia rodzica lub opiekuna prawnego w biurze zawodów (jedno oświadczenie obowiązuje na wszystkich wyścigach). Bez tego dokumentu zawodnik nie otrzyma numeru startowego.

Jako drużyna traktowana jest formalna lub nieformalna grupa zawodników reprezentująca stowarzyszenie, klub sportowy, firmę, placówkę oświatową lub inną jednostkę organizacyjną. Warunkiem weryfikacji drużyny jest rejestracja minimum 4 jej zawodników.

Przeczytaj więcej na temat drużyn i zasad ich zgłaszania: