Uwielbiamy drużyny! Dobrze Was widzieć razem na starcie. Zgłoś swój team i walcz z innymi podczas całego sezonu.

Trenujecie razem, pracujecie, a może po prostu jesteście dobrymi znajomymi? Możecie startować w drużynie i walczyć wspólnie o punkty w klasyfikacji generalnej. Warunkiem weryfikacji drużyny jest rejestracja minimum 4 zawodników.

Jako drużyna korzystacie z pakietu, który obejmuje wybraną liczbę osobostartów. Dzięki temu można sporo zaoszczędzić. Dodatkowo wskazując kapitana upoważniacie go do reprezentowania drużyny w kontakcie z nami i rejestracji zawodników na kolejne edycje.

Jak zarejestrować drużynę?
 • null

  Wyślij zamówienie na pakiet drużynowy

  Oblicz ile osobostartów Wam potrzeba, a także ile numerów startowych będzie potrzebowała drużyna. Prześlij te informacje emailem do nas wraz z listą zawodników. Jeśli potrzebujesz fakturę, dodaj również potrzebne do tego dane.

 • null

  Opłać pakiet

  Dokonaj przelewu na przesłany przez nas numer konta (w przypadku pakietów drużynowych nie obowiązują płatności elektroniczne z wykorzystaniem systemu Dotpay).

 • null

  Rejestracja zawodników

  Zachęć zawodników swojej drużyny do jak najszybszej indywidualnej rejestracji w systemie zapisy.mktime.pl. Każda osoba musi dokonać pierwszej rejestracji w sezonie samodzielnie, wybierając minimum jeden maraton na którym wystartuje. To umożliwi nam przypisanie numeru startowego.

 • null

  Odbierz numery

  Numery startowe wyślemy na wskazany w zamówieniu adres (jedna przesyłka na całą drużynę). Można je również odebrać w biurze zawodów przed pierwszym maratonem w sezonie.

 • null

  Wykorzystaj kody płatnicze

  Jako drużyna otrzymacie pakiet kodów płatniczych, które umożliwią opłacanie startów poszczególnych zawodników w sezonie 2020. Jeden kod to jeden opłacony start. Kody są przypisane do zawodników i dystansów. Można przekazać je bezpośrednio członkom drużyny lub oddelegować do opłacania starów kapitana.

 • null

  Bądź z nami w kontakcie

  Masz pytania? Coś nie działa? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Warto również pamiętać o zgłaszaniu zmian kapitana drużyny i dołączaniu nowych zawodników do teamu.

Poznaj odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania

Jakie jest minimalne zamówienie w pakiecie drużynowym?

Aktualnie minimalne zamówienie to 10 osobostartów. Im więcej kupujesz, tym mniej płacisz. Sprawdź szczegóły w cenniku.

Czy otrzymam fakturę na firmę naszego sponsora?

Jasne, podobnie jak w przypadku wszelkich innych płatności wystawiamy faktury za start zawodników w ramach Bike Atelier MTB Maratonu. Należy jednak pamiętać, aby wskazać odpowiednie dane do faktury przy wysyłaniu pierwszego zamówienia na pakiet drużynowy.

Czy niewykorzystane starty przechodzą na kolejny sezon?

Nie, dlatego postaraj się tak zaplanować liczbę zakupionych startów w sezonie aby wykorzystać je wszystkie. Nie realizujemy również zwrotów za niezrealizowane osobostarty.

Czy mogę zmienić drużynę w trakcie sezonu?

Nie, taka migracja między drużynami w czasie sezonu nie jest możliwa. Informacje na ten temat znajdziesz w regulaminie.

Czy można dopisywać kolejnych zawodników do drużyny?

Tak w trakcie trwania sezonu drużyna może się powiększać. Każdorazowo należy to głosić mailowo na adres maraton@bikeateliermaraton.pl

Za co odpowiada kapitan drużyny?

Reprezentuje team w kontakcie z nami. Rozlicza pakiety drużynowe, może też zgłaszać zawodników na poszczególne edycje – to spore ułatwienie.

Zawodnicy drużyny wpisali błędnie jej nazwę, co zrobić?

Napisz do nas na adres wyniki@bikeateliermaraton.pl. Wskaż właściwą nazwę drużyny oraz dołącz listę zawodników, którzy mają być do niej przypisani. Postaramy się możliwie szybko wprowadzić korektę.

Potrzebujesz więcej szczegółów?

Sprawdź zapisy w regulaminie dotyczące startów drużynowych oraz klasyfikacji drużynowej.