Dołącz do rywalizacji! Zapisz się na Bike Atelier MTB Maraton. Wybierz edycję, która Cię interesuje i walcz! Dzięki szybkiej rejestracji, zyskasz niższą opłatę startową.

Jak mogę się zapisać?
Rejestracja krok po kroku
 • null

  Przejdź do systemu rejestracji

  Zapisując się internetowo przejdź do systemu zapisy.mktime.pl – załóż konto lub skorzystaj z istniejącego.

 • null

  Wybierz edycję maratonu i dystans

  Zdecyduj gdzie chcesz rozpocząć swoją tegoroczną przygodę z Bike Atelier MTB Maratonem. Wybierz imprezę i jedną z dostępnych form rywalizacji (np. dystans PRO lub HOBBY). Na podstawie podanych danych system automatycznie przydzieli Cię do kategorii wiekowej.

 • null

  Pamiętaj o numerze startowym

  To element o którym powinien pamiętać każdy uczestnik. Numery startowe wykupujemy osobno, ponieważ obowiązują przez cały sezon. Dodaj numer do swojego zamówienia przed pierwszym startem (jeśli jeszcze nie zrobiłeś/-aś tego wcześniej).

 • null

  Przeczytaj zasady bezpieczeństwa

  Zapoznaj się z zasadami startu i obowiązującymi regulacjami dotyczącymi bezpieczeństwa. To ważne, ponieważ cały czas działamy na zasadach “dystansu społecznego”.

 • null

  Opłać swój start

  Ostatnim krokiem rejestracji internetowej jest dokonanie płatności online za pośrednictwem Dotpay. Po prawidłowo wykonanej płatności, Twój status na liście zawodników powinien zmienić się na „opłacono”.

Poznaj odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania

Kiedy odblokujecie zapisy na kolejne maratony?

Najszybciej jak to możliwe. Aktualnie trwają jeszcze ustalenia formalne, ze względu na sytuację o wiele bardziej czasochłonne. Czekamy również na kolejne informacje o zwiększeniu limitów osób uczestniczących w wydarzeniach sportowych.

Mam kod płatniczy, jak go wykorzystać?

W systemie rejestracji należy przejść przez kolejne kroki zapisów na daną edycję maratonu. Na ekranie podsumowania pojawi się opcja wpisania KODU RABATOWEGO. Wpisz swój kod, którym opłacisz start (Uwaga! Numer startowy jest płatny osobno).

Wykorzystałem/-am już wcześniej otrzymany kod, co zrobić?

Wykorzystanie kodu oznacza opłacenie startu w innej edycji, która np. się nie odbyła. Mimo wszystko można przenieść taką płatność. Można zrobić to automatycznie w panelu zapisy.mktime.pl lub pisząc do nas na adres maraton@bikeateliermaraton.pl

Czy obowiązują pakiety drużynowe lub indywidualne?

Tak, zapisując się na jedną z edycji 2020 można wykorzystać wykupione wcześniej pakiety (niezależnie czy jest to pakiet indywidualny czy drużynowy).

Zapomniałem/-am o rejestracji internetowej, czy mogę zgłosić się e-mailem?

Przed każdą edycją mamy mnóstwo pracy i mimo ogromnych chęci nie jesteśmy w stanie obsłużyć każdej takiej prośby.

Czy otrzymam fakturę?

Jasne, wystawiamy faktury za start zawodników w ramach Bike Atelier MTB Maratonu. Należy jednak pamiętać, aby wskazać odpowiednie dane do faktury w systemie rejestracji (numer NIP to warunek konieczny)

Czy niewykorzystane starty z pakietu przechodzą na kolejny sezon?

Tak, sezon 2020 jest wyjątkowo i w tym roku wszystkie niewykorzystane starty będzie można przenieść na sezon 2021.

Mam problem z płatnością, co zrobić?

Napisz do nas na maraton@bikeateliermaraton.pl, sprawdzimy skąd taki problem. Najlepiej w wiadomości umieść swoje dane z numerem startowym (jeśli go posiadasz) i datą oraz godziną realizacji płatności.

Nie wiem gdzie mój numer startowy, co zrobić?

Możesz wykupić nowy numer startowy. Złóż zamówienie online i odbierz numer przed startem w biurze zawodów. Przypiszemy nowy numer do Twojego konta, tym samym wszystkie dotychczasowe wyniki zostaną przepisane na nowy numer.

Czy mogę zamówić numer startowy z wysyłką?

Nie, aktualnie nie ma już takie możliwości.

Mam błędnie przypisaną drużynę, co zrobić?

Możesz poprawić swoje dane w panelu zawodnika na zapisy.mktime.pl, a jeśli to nie pomoże napisz do nas na wyniki@bikeateliermaraton.pl

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas lub zadzwoń, zrobimy co w naszej mocy aby pomóc Ci w rejestracji.