Dołącz do rywalizacji! Zapisz się na Bike Atelier MTB Maraton. Wybierz edycję, która Cię interesuje i walcz! Dzięki szybkiej rejestracji, zyskasz niższą opłatę startową.

Jak mogę się zapisać?
Rejestracja krok po kroku

INTERNETOWO

 • null

  Przejdź do systemu rejestracji

  Zapisując się internetowo przejdź do systemu zapisy.mktime.pl – załóż konto lub skorzystaj z istniejącego.

 • null

  Wybierz edycję maratonu i dystans

  Zdecyduj gdzie chcesz wystartować Wybierz imprezę i jedną z dostępnych form rywalizacji (np. dystans HOBBY). Na podstawie podanych danych system automatycznie przydzieli Cię do kategorii wiekowej.

 • null

  Pamiętaj o numerze startowym

  To element o którym powinien pamiętać każdy uczestnik. Numery startowe wykupujemy osobno, ponieważ obowiązują przez cały sezon. Dodaj numer do swojego zamówienia przed pierwszym startem.

 • null

  Opłać swój start

  Ostatnim krokiem rejestracji internetowej jest dokonanie płatności online za pośrednictwem Dotpay lub wykorzystanie kodu płatniczego. Po prawidłowo wykonanej płatności, Twój status na liście zawodników powinien zmienić się na „opłacono”.

BIURO ZAWODÓW

 • null

  Odwiedź biuro zawodów

  Jeśli startujesz pierwszy raz pojaw się w biurze możliwie wcześnie – będziemy potrzebować Twoich danych do prawidłowej rejestracji.

 • null

  Wybierz dystans i opłać start

  Wybierz jedną z dostępnych form rywalizacji (np. dystans HOBBY). W pierwszej kolejności udaj się do kasy i opłać start (płatność tylko gotówką), a następnie przejdź do stanowiska rejestracji. Tu otrzymasz do wypełnienia formularz zgłoszeniowy. Jeszcze chwila i znajdziesz się na liście zawodników.

 • null

  Pamiętaj o numerze startowym

  To element o którym powinien pamiętać każdy uczestnik. Numery startowe wykupujemy osobno, ponieważ obowiązują przez cały sezon. Opłać numer i odbierz go przy okazji pierwszego startu w tym roku.

 • null

  Startujesz kolejny raz w sezonie?

  Jeśli udało Ci się zarejestrować na wyścig, ale nie masz dokonanej płatności – odwiedź kasę i przejdź do punktu rejestracji, gdzie szybko zmienimy Twój status w systemie rejestracji i trafisz na listę startową. Możesz też zgłosić swój udział w wydarzeniu.

Poznaj odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania

Mam pakiet z sezonu 2020, jak go wykorzystać?

Jeśli posiadasz indywidualne kody płatnicze – możesz je wykorzystać w procesie rejestracji. Jeśli Twój pakiet lub inna płatność zostały automatycznie przeniesione na sezon 2021 – napisz do nas na maraton@bikeateliermaraton.pl, a my zajmiemy się resztą.

Czy w tym roku będą dostępne pakiety?

Nie, tym razem rezygnujemy z pakietów startów. Mamy nadzieję, że jedynie w sezonie 2021 i od przyszłego roku wszystko wróci do normy. Nie mamy jednak pewności ile edycji uda nam się zrealizować, dlatego można zapisywać się jedynie na pojedyncze wyścigi.

Mam kod płatniczy, jak go wykorzystać?

W systemie rejestracji należy przejść przez kolejne kroki zapisów na daną edycję maratonu. Na ekranie podsumowania pojawi się opcja wpisania KODU RABATOWEGO. Wpisz swój kod, którym opłacisz start (Uwaga! Numer startowy jest płatny osobno).

Czy mogę zamówić numer startowy z wysyłką?

Aktualnie nie ma takiej możliwości.

Zapomniałem/-am o rejestracji internetowej, czy mogę zgłosić się e-mailem?

Przed każdą edycją mamy mnóstwo pracy i mimo ogromnych chęci nie jesteśmy w stanie obsłużyć każdej takiej prośby. Dlatego do Twojej dyspozycji jest biuro zawodów, gdzie można zgłosić swój udział w danej edycji maratonu.

Startuję z dzieckiem na dystansie FAMILY, jak się zarejestrować?

W systemie rejestracji podaj dane dziecka oraz oznacz wymagane zgody. Na podstawie wieku przydzielimy dziecko do odpowiedniej kategorii wiekowej. Start opiekuna jest bezpłatny, jednak koniecznie odbierz w biurze zawodów oznaczenie „Opiekun” przypisane do zawodnika.

Zapisałem/-am się na wyścig, ale nie było mnie na starcie

Sytuacje losowe mogą przytrafić się każdemu. Jeśli wcześniej dasz nam znać, postaramy się przenieść opłatę na inna edycję. Jeśli zgłoszenie pojawi się już po maratonie, rozpatrujemy takie przypadki indywidualnie.

Czy otrzymam fakturę?

Jasne, wystawiamy faktury za start zawodników w ramach Bike Atelier MTB Maratonu. Należy jednak pamiętać, aby wskazać odpowiednie dane do faktury w systemie rejestracji (numer NIP to warunek konieczny). Wysyłając prośbę o fakturę – prześlij również potwierdzenie dokonania płatności.

Nie wiem gdzie mój numer startowy, co zrobić?

Możesz wykupić nowy numer startowy. Najlepiej odwiedzić w tym celu biuro zawodów przed startem. Przypiszemy nowy numer do Twojego konta, tym samym wszystkie dotychczasowe wyniki zostaną przepisane na nowy numer.

Zawodnicy drużyny wpisali błędnie jej nazwę, co zrobić?

Napisz do nas na adres wyniki@bikeateliermaraton.pl. Wskaż właściwą nazwę drużyny oraz dołącz listę zawodników, którzy mają być do niej przypisani. Postaramy się możliwie szybko wprowadzić korektę.

Mam problem z płatnością, co zrobić?

Napisz do nas na maraton@bikeateliermaraton.pl, sprawdzimy skąd taki problem. Najlepiej w wiadomości umieść swoje dane z numerem startowym i datą oraz godziną realizacji płatności.

Mam błędnie przypisaną drużynę, co zrobić?

Możesz poprawić swoje dane w panelu zawodnika na zapisy.mktime.pl, a jeśli to nie pomoże napisz do nas na wyniki@bikeateliermaraton.pl

Czy mogę zgłosić internetowo dziecko do wyścigów KIDO?

Nie, rejestracja na wyścigi KIDO możliwa jest wyłącznie w biurze zawodów dziecięcych. To pozwala nam na kontrolę realnej frekwencji danego dnia oraz ewentualne korekty kategorii w których startują najmłodsi (tak aby uniknąć tłoku).

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas lub zadzwoń, zrobimy co w naszej mocy aby pomóc Ci w rejestracji.