ZGŁOSZENIA KROK PO KROKU

 • null

  Odwiedź stronę zapisy.mktime.pl (na platformie do:startu), załóż konto i podaj swoje dane, aby przejść do kolejnych etapów rejestracji.

 • null

  Wybierz edycję maratonu w której chcesz wystartować, a następnie kliknij “ZGŁOŚ UDZIAŁ” i postępuj zgodnie z instrukcją.

 • null

  Jeśli jesteś członkiem drużyny – dopisz jej nazwę do swojego zgłoszenia.

 • null

  Sprawdź czy podane przez Ciebie dane na pewno są prawidłowe. Zatwierdź swoje zgłoszenie, a jego potwierdzenie otrzymasz na wskazany adres e-mail.

 • null

  Dokonaj opłaty startowej zgodnie cennikiem (zobacz: OPŁATY STARTOWE). Możesz wybrać jeden wyścig lub zdecydować się na pakiet startów.

  Pamiętaj przy płatności o uwzględnieniu kwoty za numer startowy (jeśli to Twój pierwszy start w sezonie).

W przypadku dystansu FAMILY należy zarejestrować i opłacić start wyłącznie zawodnika podlegającego klasyfikacji. Opiekun otrzyma specjalne oznaczenie przed starem, a jego udział w wyścigu jest bezpłatny.

Rejestracja internetowa na dany wyścig będzie dostępna do piątku poprzedzającego wyścig (do godz. 23.59) w przypadku wyścigu w niedzielę lub do czwartku (do godz. 23.59) w przypadku wyścigu odbywającego się w sobotę. To samo dotyczy opłat dokonywanych przelewem. Po tym czasie będzie można opłacić swój start wyłącznie w kasie działającej przy biurze zawodów, opłata jest jednak wyższa (zgodnie z cennikiem).

Status płatności możesz sprawdzić w systemie rejestracji. Pojawienie się na liście startowej danego wyścigu oznacza przyjęcie płatności.

Zapisy na wyścigi dziecięce (KIDO) – odbywają się wyłącznie w dniu imprezy, możliwe będą w strefie dziecięcej na terenie miasteczka maratonowego.

 • null

  Odwiedź biuro zawodów na terenie miasteczka maratonowego.
  Rejestracja możliwa jest w godz. 17.00 – 19.00 w dniu poprzedzającym maraton oraz w godz. 8.00 – 10.30 w dniu zawodów.

 • null

  W pierwszej kolejności przejdź do kasy i dokonaj opłaty startowej zgodnie z cennikiem – płatność gotówką (zobacz: OPŁATY STARTOWE).

 • null

  Udaj się do kolejnego stanowiska, gdzie wypełnisz formularz zgłoszeniowy i odbierzesz numer startowy. Jeśli to Twój kolejny start, z potwierdzeniem płatności zgłosisz swój udział w wyścigu.

Uczestnicy dokonujący rejestracji w biurze wyścigu mogą opłacić swój start wyłącznie w kasie gotówką (nie będą akceptowane wcześniejszej opłaty przelewem bankowym).

Start zawodnika niepełnoletniego możliwy jest po wcześniejszym złożeniu pisemnego oświadczenia rodzica lub opiekuna prawnego w biurze zawodów (jedno oświadczenie obowiązuje podczas całego cyklu). Bez tego dokumentu zawodnik nie otrzyma numeru startowego.

Jako drużyna traktowana jest formalna lub nieformalna grupa zawodników reprezentująca stowarzyszenie, klub sportowy, firmę, placówkę oświatową lub inną jednostkę organizacyjną. Warunkiem weryfikacji drużyny jest rejestracja minimum 4 jej zawodników.

Przeczytaj więcej na temat drużyn i zasad ich zgłaszania: